„Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu jako jedna z wielu placówek oświatowych w kraju przystąpiła do konkursu: „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczniów pracy w postaci filmu będącego wizytówką szkoły. Nagrodą główną za zajęcie I miejsca jest budowa boiska wielofunkcyjnego.

W ostatnich dniach maja rozpoczęły się intensywne prace nad filmem pod czujnym okiem operatora kamery p. Sławomira Klocka. Okazało się, że to nie lada wyzwanie logistyczne, ponieważ w filmie, który trwa nie dłużej niż 3 minuty (bez montażu) bierze udział jednocześnie około 300 dzieciaków. Efekt ciężkiej pracy całej ekipy filmowej (wychowawców klas, opiekunów świetlicy, nauczycieli w-f, dyrekcji) jak i aktorów (uczniów klas od 0 do VI) można obejrzeć na stronie: www.koloroweboiska.pl oraz pod adresem, https://youtu.be/QcaDAOzNuoU.

Głosowanie na najlepszą pracę odbędzie się w dniach od 01-17.06.2016r. Uczestnicy konkursu zostaną podzieleni na 4 grupy w zależności od wielkości miejscowości. My znaleźliśmy się w grupie III – miejscowości od 8 do 18 999 mieszkańców. Głosować może każdy, liczy się każdy głos. Możesz oddać 1 głoś dziennie z jednego adresu IP. W celu wzięcia udziału należy podać adres poczty elektronicznej, jeden dla jednej osoby. Głosowanie odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną, za pośrednictwem serwisu. Szczegóły dotyczące głosowania pod adresem: http://www.koloroweboiska.pl/regulamin.

PAMIĘTAJ!!!

GŁOSUJEMY WSZYSCY – IM WIECEJ ODDANYCH GŁOSÓW, TYM WIĘKSZA SZANSA DLA NASZEJ SZKOŁY NA NOWE BOISKO!!!