Nożna dziewcząt w rejonie i powiecie

      W dniu 21.04.2015r. na stadionie  „Orlik” w Tłuszczu  odbyły się zawody sportowe w mini piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych.  Oprócz zawodniczek naszej szkoły, w zawodach startowały reprezentacje: SP Mokra Wieś, SP Postoliska, SP Stryjki .

Po bardzo pasjonującym turnieju uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce.

Mistrzynie z SP Tłuszcz to:

WP_20160421_069

Nikola Barej, Amelia Kurek, Sandra Piekut, Katarzyna Kur, Klaudia Ołdak, Małgorzata Wojtczuk, Aleksandra Kruk, Kamila Głowacka, Maja Banasiak, Kinga Boguszewska, Ewelina Czerwińska, Julia Sycik.

      Wygrana w  turnieju dała naszym dziewczętom  prawo reprezentowania Gminy Tłuszcz w zawodach na szczeblu powiatowym w dniu 25 kwietnia 2015r. w Ząbkach. W zawodach wystartowały cztery drużyny: SP Tłuszcz, SP Ząbki 2, SP Wołomin 7, SP Radzymin 2. Nasza reprezentacja zajęła czwarte miejsce.

Sławomir Klocek