„Czwórka wspaniałych”

Dzisiejsze zawody odbyły się w Komornicy k. Wieliszewa. Zespól Szkól Mundurowych po raz kolejny organizował imprezę rangi mistrzostw międzypowiatu. To już przedostatni etap zawodów w biegach przełajowych. Spotkali się tu najlepsi biegacze i biegaczki z następujących rejonów:

  • piaseczyńskiego
  • nowodworskiego
  • legionowskiego
  • wołomińskiego
  • otwockiego

Przypomnę tylko, że aby znaleźć się na tych zawodach należało przejść dwa etapy. Mistrzostwa rejonu a później mistrzostwa powiatu. Z każdej imprezy awans uzyskiwała tylko najlepsza 10.

Nasza czwórka „wspaniałych” w składzie:

  1. Małgorzata Maniecka kl. V B
  2. Angelika Przyborowska kl. VI C
  3. Maja Napiórkowska kl. VI C
  4. Aleksander Taraszkiewicz kl. VIII A

Dodam jeszcze, że awans uzyskała również uczennica Zuzanna Kozon z kl. VII A, ale problemy zdrowotne nie pozwoliły jej na start.

Poziom zawodów oraz organizacja jak zwykle w Komornicy na najwyższym poziomie. Niestety nasi uczniowie tego dnia nie zdołali zakwalifikować się do pierwszej dziesiątki w żadnym z czterech biegów. Mimo wszystko wyjazd uważamy za udany, mając nadzieję , że nauka nie pójdzie w las. Nasi uczniowie jak zwykle starali się osiągnąć jak najlepszy wynik, godnie reprezentując nie tylko szkołę ale i powiat wołomiński. Wielkie brawa dla nich za walkę do samego końca. Czekamy na dalsze sukcesy.