Kinder+Sport

W dniu 17 marca 2018 r w Lesznowoli nasze zawodniczki z OLIMP Tłuszcz rozegrały swoje mecze w 1 Turnieju Eliminacyjnym Trójek Dziewcząt w KINDER + SPORT.
Z dumą możemy przekazać Wam informację, że Nasze Zawodniczki zagrały 15 meczy, 10 meczy wygrały i 5 przegranych ( 1 Złota i 2 Srebrne)
GRUPA SREBRNA:
OLIMP Tłuszcz 1 – 4 zwycięstwa , 1 porażka – awans do grupy Złotej ( Amelka, Wiktoria, Emilka)
OLIMP Tłuszcz 2 – 3 zwycięstwa , 2 porażki ( Ala, Julka, Natalka)

GRUPA ZŁOTA:

OLIMP Tłuszcz 3 – 3 zwycięstwa , 2 porażki ( Paulina, Maja, Klaudia)
zagrały swoje mecze z drużynami z samej czołówki w tym min. z 1 miejscem PLAS Warszawa ( przegrana 19:21)

Warto zaznaczyć że żaden mecz nie został oddany przeciwniczkom, najniższa przegrana była 16:21. dziewczyny Walczyły o każdy punkt, często wymiana szła „punkt za punkt) .

Również w dniu 17 marca 2018 r rywalizowały nasze najmłodsze zawodniczki ( 4 klasa).

Rozegrały swoje pierwsze mecze w I Turnieju Eliminacyjnym Dwójek Dziewcząt w Lesznowoli. Jest to dalszy etap rozgrywek z Mrozów w Turnieju KINDER + SPORT.
OLIMP Tłuszcz 2 zagrał w Złotej grupie ( 0 zwycięstw : 4 porażki) , OLIMP Tłuszcz 1 w Srebrnej. ( 1 zwycięstwo : 4 porażki)
dziewczynki rozegrały ciekawe mecze, brakuje im jeszcze ogrania i pewności siebie, ale to dopiero początki ich siatkarskiej przygody, więc na wyniki trzeba cierpliwie poczekać kolejna okazja do sprawdzenia swoich postępów już w kwietniu podczas kolejnego turnieju. Czekamy z niecierpliwością !
Olimp Tłuszcz 1- Maja, Juita, Jullia
Olimp Tłuszcz 2- Małgosia, Natalia, Daria

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Może Ci się również spodoba