Mistrzostwa Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców

Za nami ostatnie już w tym roku zmagania w piłce ręcznej. Tym razem głównymi bohaterami byli chłopcy z klas V-VI. Na zawody zjechały się drużyny z naszego rejonu w następującym składzie: SP Tłuszcz JP II, SP Mokra Wieś, SP Miąse, SP Postoliska, SP Jadów, SP Jasienica.

Zawody jak zwykle na najwyższym poziomie sportowym, który z roku na rok stale rośnie. Grając systemem dwóch grup, wyłoniliśmy finalistów, którzy rozegrali ze sobą pojedynki „na krzyż” i w ten sposób mecz o trzecie miejsce rozegrały między sobą drużyny z Jasienicy i Mokrej Wsi. Zwycięzcami okazali się chłopcy z Jasienicy.

Nasi chłopcy spotkali się w pojedynku o złoto z drużyną z Postolisk. Mecz stał na wysokim poziomie sportowym, ale na nasze nieszczęście to rywale od początku do końca panowali nad wynikiem spotkania. Tego dnia szczypiorniści z Postolisk okazali się lepsi.

W turnieju zajęliśmy drugie miejsce, a naszą szkołę reprezentowała drużyna w następującym składzie:

 1. Adrian Kur – 6C
 2. Patryk Kur – 5A
 3. Marci Dzięcioł -6A
 4. Kamil Siedczyński- 6A
 5. Szymon Podwysocki- 5A
 6. Szymon Drążewski -5A
 7. Aleksander Dudek -6A
 8. Piotr Dmochowski- 6A
 9. Aleksander Klimkiewicz – 6B
 10. Krystian Kujawa- 6B
 11. Filip Witek – 6B
 12. Franciszek Boguszewski- 6C

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i trzymamy kciuki w kolejnych startach.

zespól w-f