Międzypowiatowe bieganie w Komornicy

Za nami kolejny już etap zawodów w biegach przełajowych. Tym razem gościliśmy w Komornicy w powiecie legionowskim. Naszą szkołę w zawodach rangi Mistrzostw Międzypowiatu – Półfinały Mistrzostw Mazowsza (powiat piaseczyński, legionowski, nowodworski, wołomiński, otwocki) reprezentowało 7 osób:

  1. Gabrysia Podwysocka 5a
  2. Szymon Podwysocki 5a
  3. Patryk Kur 5a
  4. Małgosia Maniecka 6b
  5. Ksawery Michniewicz 6a
  6. Zuzia Kozon 8a
  7. Kuba Budek 8b

Biegacze startowali ze zmiennym szczęściem. Pogoda tego dnia nie sprzyjała, wysoka wilgotność i niska temperatura stanowiły dodatkowe wyzwanie.

Uczniowie naszej szkoły jak zwykle nie zawiedli naszych oczekiwań, zajmując miejsca w czołówce swoich kategorii, ale zgodnie z przepisami tylko po 10 osób w mogło awansować dalej.

17 października okazał się szczęśliwą datą dla Patryka Kura, który zajął 9 miejsce. Królową komornickich biegów jednocześnie reprezentantką naszej szkoły tego dnia okazała się Zuzia Kozon zajmując bardzo wysokie 3 miejsce .

Patryk Kur 9-miejsce
Zuzanna Kozon 3-miejsce

Kolejne bieganie dopiero wiosną. Serdeczne gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich uczestników. Trzymamy kciuki za kolejne starty.

zespół w-f