Piłka Siatkowa dziewcząt VII-VIII

W dniu 14 grudnia 2022r. dziewczęta z naszej szkoły rywalizowały w zawodach gminnych. Do Tłuszcza przyjechały szkoły z Urli, Strachówki, Postolisk i Mokrej Wsi. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Nasza reprezentacja wygrała gładko wszystkie spotkania bez straty seta i tym sposobem zajęły I miejsce.

Skład zespołu:

 1. Michalina Roguska
 2. Małgorzata Kalicka
 3. Daria Kur
 4. Alicja Grochowska
 5. Nikola Markuszewska
 6. Gabriela Balcerak
 7. Aleksandra Denis
 8. Iga Kalinowska
 9. Zuzanna Ciok
 10. Maja Bereda
 11. Dominika Lemiech
 12. Lena Kacprzuk

Zawody powiatowe odbyły się 15 marca 2023r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu. Niestety w finałach powiatu z 4 zakwalifikowanych szkół wzięły udział 2. Były to drużyny  ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu. Dziewczyny z Tłuszcza rozegrały bardzo dobre spotkanie, robiły mało błędów i miały bardzo dobrą zagrywkę, którą ustawiły sobie to spotkanie. Tłuszczanki wygrywają gładko to spotkanie 2:0 i awansują do zawodów międzypowiatowych które odbędą się już wkrótce w Legionowie lub Lesznowoli.

Dziękujemy Panu Waldemarowi Sitkowi za sędziowanie na zawodach.

W ceremonii rozdania medali uczestniczył vice burmistrz Tłuszcza Pan Waldemar Banaszek oraz dyrekcja szkoły.

Wszystkie zawody na terenie gminy Tłuszcz odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Tłuszcz oraz przy wsparciu Centrum Kultury i Rekreacji w Tłuszczu, za co serdecznie dziękujemy.

Łukasz Rowiński