Dobre występy UKS OLIMP na turniejach Kinder+Sport

Pierwsi, rywalizację rozpoczęli chłopcy. Swoje mecze grali na turnieju w Mrozach.

Trening, ciężka praca, wiele litrów potu, a przy tym wspomaganie rozwoju fizycznego i dobra zabawa w miłym sportowym gronie to droga do sukcesu tłuszczańskich siatkarzy.
Zawodnicy reprezentujący UKS Olimp zmierzyli się w kolejnym turnieju KINDER + SPORT.

17 luty 2019r. jest szczęśliwym dniem dla naszych zawodników, gdyż każda drużyna ma na swoim koncie przynajmniej jedno zwycięstwo.

W złotej grupie utrzymali się:
Michał,Krzyś i Maks
Bartek i Janek
oraz powrócili ponownie do złotej grupy Michał, Kacper i Olek.

W srebrnych grupach będą nadal walczyć o awans:
Wojtek, Adrian i Maciek
Alex, Janek i Marcel
oraz nasza jedna trójka – Janek, Dominik i Mikołaj.

Gratulujemy naszym zawodnikom dobrego występu!

Następne grały dziewczęta z klasy VI. Rywalizacja odbywała się się na dwóch salach w Lesznowoli oraz Błoniu. W tej drugiej miejscowości grały ligi od IX do XII. Nasz trzeci zespół w składzie: Alicja, Patrycja dwie Amele, Ola oraz chora Magda,po raz drugi zagrał w IX lidze, którą wygrał i awansował do ligi VIII.

Zespoły grające w lidze IV, 3 skład Paula, Ala, Maja, Julka. Wygrane 3 mecze, 2 przegrane. Utrzymanie w 4 lidze. Olimp Tłuszcz 1 skład Julka, Emilka, Wika, Natalka, Maja wygrany 1 mecz, 4 przegrane. Spadek z 5 ligi do 6

Następnego dnia w Ciechanowie swoje mecze rozegrały dziewczęta z klas V i IV.

Nowe miejsce, nowa porcja emocji, cenne doświadczenia. Organizatorzy Kinder + Sport chyba nie znają słowa monotonia, zwłaszcza w przypadku ,,dwójek” i ,,trójek” dziewcząt. Trzeci turniej, trzecia miejscowość! Z nimi nie można się nudzić  Tym razem dziewczęta sobotę spędziły w Ciechanowie.
,,Dwójeczki” turniej rozpoczęły dosyć sennie, początkowe przegrane trochę martwiły, jednak koniec końców każdej z drużyn udało się ugrać coś dla siebie i wywieźć parę cennych punktów. Najcięższą przeprawę miała Tosia z Michasią (Olimp Tłuszcz 2), brak Małgosi był widoczny i dziewczęta niestety straciły utrzymanie w złotej lidze, w której zmierzyły się ze zdecydowanie mocniejszymi rywalkami. Pozostałe drużyny mając na koncie co najmniej jedną wygraną utrzymały się w swoich grupach 
Olimp Tłuszcz 1 – Lena i Iga
Olimp Tłuszcz 3 – Gabrysia i Ola
Olimp Tłuszcz 4 – Nikola, Alicja i Maja
Olimp Tłuszcz 5 – Daria, Dominika i Zuzia
,,Trójki” przyjechały z głównym celem – utrzymaniem swojej pozycji w grupie złotej ! Dziewczęta trafiły do grupy B, w której rozegrały mecze z (niestety) sobą oraz dwoma zespołami z Wyszkowa, Sulejówka i Ciechanowa. Zespół Olimp Tłuszcz 1 (Małgosia, Natalia i Zuzia) wygrały 4 z 5 meczy, czym zapewniły sobie utrzymanie i bój z najlepszymi zespołami dywizji o półfinał Mazowsza. Ta sztuka niestety nie udała się zespołowi Mai, Zuzi, Natalki i Laury, dziewczęta przegrały aż 4 z 5 meczy i żegnają się ze złotą grupą. Czekamy z niecierpliwością na marcowy 3 turniej eliminacyjny.