Pierwsze sukcesy UKS OLIMP w sezonie 2018/19

W dniu 2 grudnia 2018 r w Wyszkowie na hali „Poloneza” odbył się turniej minisiatkówki klas czwartych dziewcząt i chłopców.Dla naszych „dwójeczek” był to pierwszy turnieju. Wszystkie nasze drużyny zaprezentowały się świetnie, co jest znakomitym prognostykiem na cykl Kinder + Sport , ogólnopolski turniej w którym już od trzech lat bierzemy udział. Oprócz naszych zespołów w turnieju, wzięły udział zespoły z Wyszkowa, Wołomina i Warszawy.
Dwie nasze drużyny chłopców zajęły w tym turnieju 1 i 2 miejsce! Zarówno nasze zawodniczki jak i zawodnicy, przygodę z siatkówka rozpoczęli we wrześniu tego roku, dlatego tym bardziej cieszymy się z osiągniętych wyników, które mile zaskoczyły Trenerki. Wszyscy nasi zawodnicy pięknie prezentowali się w strojach zakupionych z dotacji Urzędu Miasta i Gminy Tłuszcz, za co bardzo dziękujemy.

Gratulujemy naszym podopiecznym oraz Trenerkom i życzymy dalszych sukcesów.