Sportowe osiągnięcia chłopców

Kalendarz imprez sportowych w roku szkolnym 2014/2015 rozpoczął się już we wrześniu Zawodami Gminnymi w biegach przełajowych indywidualnych, podczas których reprezentanci Naszej szkoły pokazali klasę. 25 września 2014 r. w Wołominie dobyły się zawody powiatowe w biegach przełajowych. W swojej kategorii wiekowej (klasy V) bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej Szkoły: Bartosz Ślendak, który zajął I miejsce oraz Stanisław Popiel, który zajął miejsce II. Obydwaj zawodnicy wywalczyli sobie uczestnictwo w zawodach między powiatowych. Oprócz tych zawodników naszą Szkołę na wyżej wymienionych zawodach, które odbyły się 9 października 2014r. reprezentowali również: Paulina Marczak (jedyna dziewczynka), Dawid Jusiński i Sebastian Marczyszyn.

WP_20140925_12_05_55_Pro[1]     WP_20141009_10_29_17_Pro

WP_20141009_10_40_17_Pro     WP_20141009_10_48_45_Pro

Zdjęcia z zawodów z Wołomina i Pomiechówka

Gry zespołowe okazały się również mocną stroną Naszych zawodników . Podczas Zawodów Gminnych w Mini piłkę koszykową chłopców klas IV-VI wywalczyliśmy srebrny medal.

Po otwarciu hali sportowej  drugi semestr rozpoczął się dla uczniów naszej szkoły bardzo aktywnie. Uczestniczyli oni w wielu imprezach sportowych podczas, których godnie reprezentowali S.P. Tłuszcz.

W dniu 2015 roku w naszej nowo otwartej hali sportowej Odbyły się Gminne Zawody w Mini piłkę Ręczną chłopców klas IV-VI . W zawodach uczestniczyli reprezentanci  sześciu  szkół : S.P. Mokra Wieś,  S.P.  Miąse , S.P.  Stryjki , S.P. Postoliska , S.P. Strachówka  i oczywiście srebrni medaliści z naszej szkoły.  I miejsce zajęła drużyna S.P. Stryjki zaś zaszczytne trzecie miejsce wywalczyła S .P.  Postoliska. Zawodnicy zwycięskich drużyn otrzymali  medale zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

W marcu w Miąsym odbyły się Gminne Zawody w Mini piłkę Siatkową chłopców klas IV- VI.  Nasza osłabiona chorobami drużyna walczyła dzielnie i ostatecznie zajęła czwarte miejsce.

Po wielu latach przerwy reprezentanci naszej szkoły zaczęli uczestniczyć również w zawodach pływackich.  W Powiatowych Zawodach na pływalni w Ząbkach w kategorii dziewcząt i chłopców klas III-VI nasza dzielna drużyna zajęła piąte miejsce,  zaznaczając swoją obecność również w tej dyscyplinie sportu.

W najbliższym czasie uczniowie naszej szkoły wezmą również udział w Zawodach w Mini piłkę nożną chłopców klas IV-VI oraz Zawodach w Dwa Ognie usportowione klas IV. Liczymy na doping ze strony kolegów , rodziców oraz  mieszkańców Tłuszcza.