Siatkarski sukces naszych dziewcząt

W dniu 9 lutego 2017 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Miąsem odbyły się szkolne zawody dziewcząt w mini siatkówkę. Tego dnia do zawodów stawiły się 3 drużyny. Były to szkoły z Postolisk, Miąsego (gospodarze turnieju) oraz Tłuszcza. Naszą Szkołę reprezentowały uczennice klas szóstych, które po rozegraniu wszystkich meczów okazały się najlepsze.


Nasze zawodniczki to: Aleksandra Gotowiec, Natalia Ośkiewicz, Amelia Maciołek, Natalia Kur, Oliwia Ołdak, Oliwia Klimiewicz, Klaudia Żochowska, Natasza Stańczak, Magdalena Ośkiewicz.

A oto wyniki:
I miejsce – SP Tłuszcz
II miejsce – SP Miąse
III miejsce – SP Postoliska

 

To właśnie nam przedstawicielkom szkoły z Tłuszcza udało się zdobyć pierwsze miejsce, dzięki czemu zostałyśmy awansowane do kolejnych zawodów. Tam przyszło nam zmierzyć się z drużynami z Wołomina, Marek oraz gospodyniami turnieju SP nr. 3 w Kobyłce. Po zaciętej walce uległyśmy tylko gospodyniom turnieju i to dopiero w meczu finałowym, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Wszystko zawdzięczamy naszemu trenerowi Mariuszowi Strzelczykowi oraz pani Katarzynie Balcerak, która pogłębiała nasze zdolności siatkarskie na dodatkowych zajęciach.

Natalia Kur